Odeabank Kredi Başvurusu

Aniden ortaya çıkan ihtiyaçlar, zamansız masraflar ya da kısa süreli sıkışıklıklarınız için eşten dostan para isteme dönemi artık sone erdi. Günümüz bankaların faizini, eşin dostun lafından daha katlanılabilir bir duruma soktu. Herkes hayatının bir evresinde kredi ihtiyacı hisseder ve bu ihtiyacını giderebilmek için uygun faiz oranları sunan bankalar arar. Odea bank bu konuda özellikle küçük ihtiyaçlarını gidermek isteyenlerin en büyük destekçilerinden biri haline gelmiş durumda. Kredi kartlarına uygulanan taksit yasağı nedeniyle cep telefonu alabilmek için bile kredi çekmek durumunda kalıyor ve bu kredilerimizi en uygun maliyetlerle temiz etmek istiyoruz. Odeabank kredi başvurusu yaparak uygun maliyet rakamlarına ulaşmamız artık daha kolay.

2012 yılında kurulan ve henüz çok genç bir banka olan Odeabank, genel uzmanlık alanını bireysel mikro krediler olarak belirlemiştir. Yakın zamanda bankacılık hayatına başlaması en kolay kredi veren bankalardan biri olmasına neden olmuş ve halk nezdinde tanınabilirliğini arttırmak için birçok kampanya gerçekleştirmiştir.

Odeabank kredi başvurusu yaparak kampanyalardan faydalanabilemek için Odeabank şubelerine gidebilir veya cep telefonu veya internet bankacılığı aracılığı ile ön onaylı kredi çekebilirsiniz. Ön onaylı kredi herhangi bir gelir belgesine ihtiyaç duymadan iyi bir kredi notu olan banka müşterilerinin genellikle yararlanabildiği bir kredi tipidir. Düşük tutarlı ihtiyaçları gidermek için kullanılabilecek Odeabank kredi başvurusu için 444 8 444 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayabilir ve yaklaşık 5 dakika içerisinde kredi başvurularının onay alıp alamayacağını öğrenebilirler.

Ayrıca Kredim yazıp kimlik numaranızı 8444’e gönderdiğinizde Odeabank kredi başvurusu sonucunuz cep telefonunuza sms ile gelecektir. Eğer ön onay aldıysanız şubelere giderek kredi işlemlerinizi tamamlayabilir ve kredi bedelinizi nakit olarak tahsil edebilirsiniz.

Odeabank kredi başvurusu web sitesi aracılığı ile de yapılmaktadır. Sitede krediler başlığı altındaki hızlı başvur linkine tıklayarak açılan sayfada sizden istenen kimlik numarası doğum tarihi ve iletişim için cep telefonu bilgilerini girerek başvuru da bulunabilirsiniz. Başvurunuzu değerlendirmeye alan banka yetkilileri sizi arayacak ve sonuç hakkında sizi bilgilendireceklerdir. Ön başvurunuz onaylandıktan sonra şubeye giderken yanınıza almanız gereken evraklar konusunda da bilgilendirileceksiniz. Genel olarak bu evraklar;

Kimlik belgeniz

Son 3 aya ait bir adet fatura (su, elektrik, telefon vs)

Gelir Belgesi (maaş bordrosu, vergi levhası gibi)

Farklı kredi tiplerinde banka tarafından farklı evraklar talep edilebilmektedir. Bu nedenle en doğru bilgiyi şubede işlemlerinizi yürüten bireysel müşteri temsilcilerinizden alabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir