Odeabank İhtiyaç Kredisi

Müşterilerinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet veren Odeabank, uygun faiz oranları ve kampanyaları ile konut kredisi, eğitim kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi gibi farklı isimlerde krediler vermektedir. Odeabank ihtiyaç kredisi ile müşterilerinin farklı ihtiyaçlarını uygun bir şekilde karşılamayı amaçlamaktadır. Odeabank ihtiyaç kredisi ile 48 ay vadeli 50.000 TL’ ye kadar kredi kullanmanız mümkündür.

Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Banka kendi müşterilerine internet şubesi üzerinden Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusu imkanı tanımaktadır. Bankanın aktif müşterileri internet bankacılığındaki gerekli sayfalardan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler. Odeabank müşterisi olmayan ve Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler tüm Odeabank şubelerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Ayrıca bankaya, telefon bankacılığı hizmeti ile de kredi başvurusu yapmak mümkündür. Farklı kanallardan başvuru imkanı olan Odeabank ihtiyaç kredisi oldukça uygun bir kredidir. Kredi başvurusunda banka tarafından bazı evraklar istenmektedir. Bu evrakların hazır bulundurulması kredi işleminin daha hızlı gerçekleşmesini sağlayacaktır. Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir.

Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında istenen belgeler

  • Kimlik Belgesi (Üzerinde TC kimlik numarası yazan Nüfus Cüzdanı, Ehliyet ya da Pasaport)
  • Kredi başvurusu yapacak kişinin adına, son 3 aya ait olan bir adet su, elektrik, telefon ya da doğalgaz faturası
  • Kişinin gelirini gösteren belge (Maaş bordrosu, emekli maaşına ait hesap cüzdanı)

İhtiyaç kredisi başvurusu sırasında yukarıdaki belgelerinizin yanında olması gerekmektedir. Ayrıca banka gerek gördüğü takdirde, sizden üzerinize kayıtlı olan gayrimenkul veya araçlarınızın sahiplik belgelerini talep edebilir.

Odeabank ihtiyaç kredisinin faiz oranları da oldukça uygun olarak belirlenmiştir. Banka ihtiyaç kredilerinde genellikle kişiye özel faiz oranları sunmaktadır. Başvuru yapan kişinin kredi notu, geçmiş dönem borçları ve kredi ve kredi kartlarının borç gecikmeleri banka tarafından sunulacak faiz oranlarının yüksek veya düşük olmasını belirleyen unsurlar arasındadır. Ancak bankanın ihtiyaç kredisi faizler ile ilgili belirlediği genel oranlar vardır. Banka 6 ay ile 36 vade aralığında çekilecek ihtiyaç kredileri için faiz oranını % 1,55 olarak belirlemiştir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir