N Kolay Nedir?

Herkesin nakit ihtiyacının olduğu bir dönemde, bu ihtiyacı karşılamaya yönelik bir çok alternatif ve kolaylık ortaya çıkmaktadır. Kredi veren özel kurum ve kuruluşların sayısı günden güne artmakla beraber, en güvenilir olanı ve en sık tercih edileni bankalardır. Bankalar, üzerinden kredi kullanan müşteri sayısı hızla artmaktadır. Bu durum, bankların müşterilerine alternatif kredi hizmetleri sunmasına neden olmuştur. Artık şubeye gitmeden internet bankacılığı ve hatta mobil bankacılık üzerinden kredi başvurusu yapmak ve kredi kullanabilmek mümkündür. Yoğun şehir hayatı ve iş temposu göz önünde bulundurulduğunda, müşteriler de kolay ve hızlı bir biçimde işlemlerini gerçekleştirebilme arayışı içerisindedir. Tüm bu unsurlar ve teknolojik gelişmeler göz önünde bulundurulduğunda her banka rekabet üstünlüğü sağlamak ve bir adım daha öne geçebilmek için yoğun çalışmalar yapmaktadır. Aktif Bank tarafından hayata geçirilen ve N Kolay kredi adı verilen uygulama bu çalışmalardan bir tanesidir.

N Kolay Kredi Nedir?

N Kolay kredi, Aktif Bank müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik kullanabildikleri hızlı ve pratik bir kredidir. N Kolay kredi sayesinde ihtiyaç duyulan nakit paraya çok kısa bir sürede ulaşmak mümkündür. Bu kredinin en büyük özelliği sadece internet üzerinden başvuru yapılabiliyor olmasıdır. Yani banka N Kolay kredi sayesinde müşterilere oturdukları yerden kredi kullandırtabilmektedir. Herhangi bir evrak imzalamadan, kredi kartı ya da sigorta gibi ekstra bir ürün satın almadan internetten dolduracağınız form ile N Kolay krediye başvuru yapabilirsiniz. Kullanılan kredi, istenilen hesaba aktarılacağı gibi adresinize ücretsiz gönderilen N Kolay Banka Kart ile de tüm ATM ‘lerden çekilebilmektedir. Aktif Bank tarafından sunulan bu hizmet büyük ilgi görmektedir.

N Kolay krediye başvuru yapan kişilerin kredi puanı incelendikten sonra istedikleri tutar hesaplarına aktarılmaktadır. Kredi ile en az 2000 TL en fazla da 25000 TL kredi kullanabilmek mümkündür. Oldukça yüksek olan üst sınır, müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilmek için yeterli bir tutardır. Aktif Bank üzerinden çektiğiniz kredinin taksitlerini birçok yerden ödeme imkanı bulunmaktadır. Ödeme yapabileceğiniz yerler aşağıda listelenmiştir.

N Kolay kredisinin taksit ödemelerini;

  • Aktif Bank’ın tüm şubelerinden
  • aktifbank.com.tr ‘ye girerek internet bankacılığı üzerinden
  • Başka bir bankada bulunan hesabınızdan, Aktif Bank’taki hesabınıza EFT yaparak
  • Türkiye’deki herhangi bir PTTmatik’ten (PTTmatik üzerinden yapılan kredi borcu ödemelerinde 2 TL masraf tahsil edilmektedir)
  • Akbank veya Vakıfbank ATM’lerinden

Kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Başvurusu ve parayı çekmesi oldukça kolay olan bu kredinin geri ödemesi de sizi çok uğraştırmayacaktır.

N Kolay Kredi Güvenli midir?

İnternet ve bilişim teknolojisi, getirdiği kolaylıkların yanında bazı tehditler de içermektedir. Bu konuda herkes farklı düşünceye sahip olmakla beraber; hala bilgisayar ve internet teknolojilerine güvenmeyerek işlemlerini banka şubelerinden gerçekleştiren kişi sayısı oldukça fazladır. İstisnai durumlar olmakla beraber, genel anlamda bankaların internet teknolojilerinin güvenilir olduğunu söylemek mümkündür. Hatta sektörel anlamda en güvenilir sektörün bankacılık olduğu kabul edilmektedir. Bankalar da müşterilerin güvensizlik düşüncesini yok etmek için büyük yatırımlar yapmaktadır. Yaşanabilecek olumsuz bir örnek, bankanın ciddi müşteri ve itibar kaybetmesini de beraberinde getirecektir. Buradan hareketle Aktif Bank tarafından hayata geçirilmiş olan N Kolay kredinin de güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. İnternet üzerinden yaptığınız başvuru sonrasında parayı dilediğiniz hesaba aktararak, nakit ihtiyacınızı çok hızlı ve pratik bir şekilde karşılamış olursunuz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir