Vakıfbank İhtiyaç Kredileri

Nakit paraya sürekli ihtiyaç duyarız. Düğün, nişan, tatil,  eğitim, dekorasyon, borç kapatma, sağlık gibi ihtiyaçlarımız için nakit paraya ihtiyacımız varsa Vakıfbank bize bu desteği sağlıyor. Vakıfbank uygun faizli ve uzun vadeli ihtiyaç kredisi seçenekleriyle nakit paraya ihtiyacı olan müşterilerinin her zaman yanında olduğunu gösteriyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisini her türlü nakit ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Vakıfbank ihtiyaç kredisine başvururken kefil aranmamaktadır. Bu sayede rahatlıkla kefil arama derdiniz olmadan kredi kullanabilirsiniz. Tabii, Vakıfbank bazı şartlarda ihtiyaç kredisi kullanırken kefil talep edebilir. Bu tamamen Vakıfbank’ın kendi inisiyatifine kalmıştır.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi 48 aya kadar taksitlendirilebilmektedir. Aynı zamanda faiz oranları da oldukça düşüktür. Vakıfbank ihtiyaç kredilerinde taksitler ortalama % 1.10 oranından başlar. Bu oran sizin bankada nasıl bir müşteri oluğunuza göre artık gösterebilir. Örneğin kredi notunuz düşükse büyük ihtimal bu faiz oranında artış gözükecektir.

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ NASIL KULLANILIR?

Vakıfbank kullanıcılarına avantajlı bir dünya sunduğu için ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler genellikle Vakıfbank’ın kapısını çalmaktadır. Bunun en büyük sebebi Vakıfbank’ın kullanıcıların düşük faizli ve uzun vadeli ihtiyaç kredisi fırsatı sunmasıdır. Aynı zamanda Vakıfbank çoğu bankanın aksine emekli ve ev hanımlarına da ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi nasıl kulanılır? Sorusunun cevabı ise oldukça basittir. Vakıfbank’tan ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız Vakıfbank’ın resmi internet sitesinden veya Vakıfbank’ın mobil uygulamasından başvurunuzu yapabilirsiniz. Tabii bu durum Vakıfbank müşterileri için geçerlidir. Eğer Vakıfbank müşterisi değilseniz size en yakın Vakıfbank şubesine giderek Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacağınız zaman yanınızda mutlaka gelir belgeniz ve kimliğinizin olması gerekiyor. Bazı durumlarda Vakıfbank, gelir belgesi istemeyebilir bu genellikle kredi notu yüksek olan müşteriler için geçerlidir. Eğer kredi notunuz yüksek değilse kredi başvurunuz sırasında yanınızda mutlaka gelir belgesi götürmelisiniz.

Vakıfbank ihtiyaç kredileri genellikle 36 ay vadeli olarak 50 bin TL’ye kadar kullanılmaktadır. Bazen Vakıfbank kampanyalar düzenliyor ve bu vadeyi 48 aya tutarı ise 70 bin TL’ye kadar çıkarabiliyor. Tabi bu genel ihtiyaç kredisi ve faizi % 1,30 ile % 1,69 arasında değişiyor. Vakıfbank birde evlenenlere özel ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Vakıfbank sunduğu bu kredi fırsatıyla birçok çiftin yuva kurmasına destek oluyor. Bu ihtiyaç kredisi ise %1,11 faiz oranından başlıyor. Bu kadar düşük bir faiz oranıyla kullanacağınız ihtiyaç krediniz ile düğün masraflarınızda büyük ölçüde azalmalar oluyor. Vakıfbank’ın eğitim alanındaki ihtiyaç kredilerine de değinmemiz gerekiyor. Çünkü birçok aile çocuklarını daha iyi okullarda okutabilmek için bu ihtiyaç kredilerine başvuruyor. Vakıfbank eğitim ihtiyaç kredisinin faiz oranı oldukça düşük tutulmuş. Buda bize Vakıfbank’ın eğitime öne veren bir profil çizdiğini gösteriyor. Çünkü Vakıfbank eğitim alanında kullanılacak ihtiyaç kredilerine sadece % 1,10 faiz oranı uyguluyor. Buda eğitim kredisi alanındaki en uygun faiz oranı diyebiliriz.

50 BİN TL’DEN FAZLA İHTİYAÇ KREDİSİ KULLANMAK

Bazı kişilerin ihtiyaç tutarların 50 bin TL’nin üzerinde olabilir. Özellikle sağlık gibi veya eğitim gibi alanların masrafları biraz yüksek olduğu için 50 bin TL’yi geçmektedir. Bu tarz durumlarda Vakıfbank’tan 50 bin TL üzerinde ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Fakat bunun için gerekli bazı şartlar vardır. Öncelikle Vakıfbank’a teminat olarak gösterebileceğiniz taşınmaz bir mülkünüzün olması gerekir. Eğer tapusu sizin üzerinize olan taşınmaz bir mülkünüz varsa kolaylıkla uygun faiz ve vade avantajlarıyla Vakıfbank’tan ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir