HANGİ BANKALAR DAHA KOLAY KREDİ VERİR?

Kredi notu düşük olanlar genellikle bir çok bankadan kredi çekemiyor. Kredi notunun düşük olması, ssk primlerinin az olması ya da resmi kazancının az olması yüzünden kredi almak sıkıntı oluyor. En kolay kredi veren bankaları sizlere anlatacağız. Bu bankalardan diğer bankalara oranla daha kolay kredi alabilirsiniz.

Zaman zaman ani bir şekilde maddi ihtiyaçlarımız çıkabiliyor. Sağlık ile ilgili sorunlar, acil ihtiyaçlar ya da biriken borçları tek elden ödemek için insanların anında kredi gibi yöntemlere ihtiyacı olabiliyor. Bankalar sigortalı çalışanlara çok kolay verebiliyor ancak kişilerin bir gelir belgesi ya da kefili olmaksızın kredi çekmelerini sağlayan bazı bankalarda bulunmaktadır.  Özellikle zaman zaman krediye ihtiyacı olan üniversite öğrencileri için bankaların sunduğu kredi başvuru şartları bazen oldukça zorlayıcı olabilmektedir.

Ancak aniden çıkan maddi ihtiyaçlarımızı karşılayabilmek için bankaların her zaman tüm şartlarını sağlamak mümkün olamıyor. Hayatta başımıza ne zaman ne geleceği belli olmayacağı ve zaman zaman hesaplanamayan maddi sorunlarla karşılaşabilme ihtimalimizi düşünerek kefil olmadan, gelir belgesi istemeden ve düşük faizli ya da sıfır faizli en kolay kredi nerden, hangi bankadan alınır bilmekte fayda vardır. Bu bağlamda kefil ve gelir belgesi koşulu sunmadan anında kredi veren beş bankayı detaylıca inceliyoruz. İnceleyeceğimiz bankalar müşterilerine hiçbir belge istemeden, kredi notunuzu incelemeden yalnızca TC kimlik numaranız ile web sayfaları üzerinden kredi başvurusu imkanı sunuyor. En kolay kredi veren bankalar hangileriymiş bakalım;

ODEABANK: Odeabank özel bir şirket olarak anı zamanda yeni de bir bankadır. Son zamanlarda tanınmak ve daha fazla müşteri çekmek için olabildiğince reklam döndürmeye başlamıştır. Aynı zamanda ine bir müşteri kazanma tekniği olarak anında kredi imkanı sunduğu için tercih edilebilir. Odeabank yalnızca temiz bir sicili olan herkese hiçbir belge istemeden en kolay kredi verme imkanını sunuyor. SMS yolu ile KREDİM yazıp boşluk bırakıp tc numaranızı yazarak 8444’e göndererek kredi başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Ya da Odeabank’ın 444 8 444 nolu hattını arayarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Odeabank’tan tc numaranız ile bireysel, ihtiyaç ve ya tüketici kredilerine başvurabilirsiniz.

DENİZBANK: Aslında uzun bir süredir var olan ancak eni yeni bu kadar fazla tanınmaya başlamış bir banka olan Denizbank’ta kişilere yalnızca tc numarası ile en kolay kredi imkanını sunmaktadır. Sms yolu ile ya da bankayı arayarak başvurabileceğiniz gibi bankanın resmi web sitesi üzerinden dolduracağınız form ile de kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Denizbank dosya masrafı olmadan, uygun faizli ve gelir belgesiz bir şekilde kredi imkanı sunmaktadır. Bu imkanları ile daha fazla müşteriyi kendisine çekmek ve müşterileri alıştırmak adına yine temiz bir siciliniz varsa kredi notunuza gerek kalmadan kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

ING BANK: Ing bank ülkemizdeki yabancı sermayeli yatırımlardan birisidir. Ülkemizde var olan banka sayısının fazla olmasından dolayı birbirleriyle rekabet eden her banka gibi Ing’de müşterilerine yeni kampanyalar ve kredi kolaylıkları sağlayarak daha fazla müşteri potansiyelini hedeflemiştir. Bu sebeple de en kolay kredi veren bankalardan birisi olmuştur. Eğer acil kredi ihtiyacınız varsa ve gelir belgesi ya da kefil sunamayaak durumdaysanız anında kredi başvurusu yapabileceğiniz bankalardan birisidir. 2205 e SMS göndererek ya da bankaya telefon ederek ya da bankanın resmi web sitesinde yer alan ING Bank İhtiyaç Kredi Başvuru formunu doldurarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

FİNANSBANK: Finanasbank müşterilerine sunduğu bir çok ugun hizmetin yanı sıra kefilsiz ve gelir belgesiz kolay kredi imkanı da sunmaktadır. Yalnızca tc kimlik numarası ile yapacağınız başvurunuzda bir de adres doğrulama işlemi için yanınızda bulunması gereken bir adet faturanız ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Anında kredi uygulamasına 5030’a SMS göndererek ya da Finansbank şubelerine birebir giderek başvurabilirsiniz.

HSBC: Hsbsc düşük faiz uygulaması ile son zamanlarda sıkça tercih edilen bir banka haline gelmiştir. Ancak kredi başvurusu sırasında istedikleri belgeler bulunmaktadır. Bunlar gelir belgesi, fatura, kimlik, SSK dökümleridir. Öğrencilere kredi ve bu belgeleri sunamayanlara şimdilik kredi veremiyor olsa da düşük faizleri ile çalışan kesim tarafından sıkça tercih edilen ve en kolay kredi veren bankalar arasındadır.

Anında kredi sistemi ile en kolay kredi veren bankalar hakkında bilgi sahibi olmak hayatımızın ne zaman olacağını bilemediğimiz bir döneminde faydalanmak için yararlı olabilir. Acil ihtiyaç durumlarımızda banka banka gezip şartlarını araştırmak ile vakit kaybetmektense bu gibi durumlarda ilk olarak hangi bankalar ile şansımızı deneyebileceğimizi bilmek her zmaan için vakit kazandırıcı olacaktır. Bu bankaların içinde farklı oranlarda kredi imkanları ile düşük faiz a da sıfır faizli kredi imkanlarının olması ise müşterilere daha fazla seçenek sunuyor.

Kişilerin ise ihtiyaç anlarında kolaylıkla kredi alabileceklerini bildikleri bankaların varlığı zor zamanlar için tüketiciye her zaman iyi gelen bir düşüncedir. Böylece her kesimden vatandaş ihtiyaç anında bu tarz kredilerden yararlanabilecektir. Saydığımız bu beş banka dışında ise ülkemizde oldukça fazla sayıda banka olduğunu düşünürsek, zaman zaman diğer bankaların kampanyalarını da takip etmekte fayda vardır. Belirli dönemlerde bankalar anında kredi ve kolay kredi fırsatlarıyla ihtiyaç ve tüketici kredi vermekteler. Müşteri her zaman en kazançlı olacağı hizmetten yararlanmak isteyeceği için bankalar rekabet açısından bu tarz kampanyaları sıklıkla yapmaktadırlar. Eğer iyice araştırırsanız size en uygun kredi imkanını bulmanız mümküdür.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir