Acil 1000 TL Kredi

İnsanların farklı dönemlerde farklı tutarlarda nakit ihtiyaçları olabilmektedir. Başkalarından borç almak istemeyen kişilerin başvurduğu ilk yer bankalardır. Bankalar da tüm müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek bankacılık hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Çok düşük tutarlarda ve yüksek vade oranlarıyla ya da  yüksek bir tutarda ve düşük vadeli gibi çok fazla seçenek üzerinden kredi hesaplaması yapılabilmekte ve kredi kullandırtılabilmektedir. Düşük tutarlı krediler, kişinin kredi notuna bağlı olmakla beraber çok kısa sürede kullanılabilmektedir. Yüksek tutarlı kredilerde ise banka riski azaltmak için kredi başvurusu yapan kişi hakkında daha detaylı bir araştırma yapmak isteyebilir. Düşük tutarda ve hızlı bir şekilde kredi çekmek isteyen müşterilere yönelik olarak bankalar müşterilerine acil 1000 tl kredi paketini sunmaktadırlar. Acil 1000 tl kredi ile düşük tutardaki nakit ihtiyacınızı hemen karşılayabilir ve uzun dönemde geri ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Ülkemizdeki birçok banka acil 1000 tl kredi paketini müşterilerine sunmaktadır. Aşağıda acil 1000 tl kredi veren bankalar ve kredi ile ilgili detayları bulabilirsiniz.

Acil 1000 tl kredi veren bankalar

Yapı Kredi Bankası: Acil 1000 tl kredi ihtiyacınızı Yapı Kredi Bankası’ndan karşılayabilirsiniz. Banka üzerinden 1000 TL’lik kredi çekebilir ve bu krediyi 48 ay taksit ile geri ödeyebilirsiniz. 18 ay vadeli 1000 TL kredinin faiz oranı % 1,33 olarak belirlenmiştir. 18 ay vade üzerinden bir hesaplama yapılacak olursa, krediyi çeken kişinin aylık ödemesi gerek tutar 64,36 TL ‘dir. Yapı Kredi Bankası’nın kişiye özel olarak sunduğu bu kredi paketinin kredi tahsis ücreti ise 5 TL olarak belirlenmiştir. 18 ay vade sonunda ödenecek toplam kredi miktarı da 158,41 TL’ dir. Yapı Kredi Bankası’ndan bu krediyi kullanmak için, banka müşterisi iseniz internet bankacılığı üzerinden bankanın müşterisi değilseniz şubelerden ya da sms ile başvuru yapabilirsiniz. Nasıl başvuru yapılacağı ile ilgili detayları bankanın internet sitesinde bulabilirsiniz.

Denizbank Web Kredi: Denizbank’tan herhangi bir teminat veya kefil olmadan 1000 TL kredi kullanabilirsiniz. Denizbank’ın belirlemiş olduğu kredi faiz oranı % 1,45’tir. 1000 TL kredi çekildiği takdirde hesaplanacak faiz oranı 173,36 TL’dir. Yine 18 ay vade üzerinden bir hesaplama yapılırsa, aylık ödenmesi gereken tutar 65,19 TL olacaktır. Denizbank Web Kredi’ye başvurmak için banka şubelerini, internet ya da mobil bankacılık hizmetlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca KREDIM yazıp ardından TC numaranızı yazarak 3280’ e mesaj gönderip de bu krediye başvuru yapabilirsiniz. SMS ile yapılan başvurularda 5 ile 10 dakika arasında bir sürede banka size geri dönüş yapacaktır.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi: Garanti Sonbahar Kredisi ile 1000 TL nakit parayı % 1,89 faiz oranı ile çekmeniz mümkündür. Toplam ödenecek faiz oranı Garanti Bankası’nda 229, 11 TL’dir. Kredi tahsis oranı bu kredi için 5 TL olarak belirlenmiştir. 18 ay üzerinden ödeme planı oluşturulduğu takdirde, aylık ödenmesi gereken tutar 68 TL’ dir.

Halkbank Memurlara Özel 1000 TL Kredi: Devlet destekli bankalardan bir tanesi olan Halk Bankası, kamu çalışanlarına özel düşük faiz oranlı 1000 TL’lik bir kredi paketi sunmaktadır.  Banka bu kredinin faiz oranını % 1,25 olarak belirlemiştir. Ayrıca bu kredi üzerinden başka herhangi bir masraf alınmamaktadır. 18 ay taksit ile çekilebilen bu kredi acil nakit ihtiyacı olan kamu çalışanları için oldukça ideal bir pakettir. 18 ay taksit ile çekildiğinde aylık ödeme tutarı 64 TL olmaktadır. Kredi hakkında detaylı bilgi ve başvuru yöntemleri için bankanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir