5 Dakikada Kredi

Kredi kullanmak için çok fazla sebebimiz vardır. Gerek okul masrafları, gerekse tadilat gibi birçok masraf için paraya ihtiyacımız vardır. Bu ihtiyaçlarımızı karşılamak için insanlardan borç istesek bile günümüzde kimse kimseye güvenemediği için borç verme yoluna gitmemektedir. Aynı zamanda sonrasında yine toplu olarak ödememiz ve uzun bir süre sonra ödeyemeyeceğimiz için borç almak artık insanlar için mantıklı hale gelmemektedir. Bu para ihtiyaçları içinde genellikle kredi kullanılmaktadır.

Günümüzde iş yoğunluğundan dolayı kredi kullanmak için bankaya gidecek vakit bulamayabiliyoruz. Aynı zamanda bankaya gitsek bile çok fazla sıra olduğu için ve evrak işlemleri gibi işlemlerin uzun sürdüğü için kredi kullanmak isteyen kişiler bankalarda büyük zaman kaybı yaşamaktadır.

İnsanların kredi çekerken zaman konusunda bu kadar problem yaşamasına bankalarda bir çözüm üreterek bizlere sadece dakikalar içerisinde hatta 5 dakika içerisinde kredi imkanı sağlayan uygulamalar sunmaktadır. Bu fırsatlar sayesinde bankaya gitmeye gerek kalmadan kefil ve ya teminat göstermeden sadece internet ve telefon bankacılığı üzerinden 5 dakikada kredi başvurusu yapabilirsiniz.

HANGİ BANKALARDAN 5 DAKİKADA KREDİ BAŞVURUSU YAPABİLİRİM?

Bankaya gidemeyen kişiler, hangi bankalardan 5 dakikada kredi başvurusu yapılır? Sorusunu sürekli sormaktadır. Birçok bankadan 5 dakikada kredi başvurusu yapabilirsiniz. Sizlere bu imkanı sunan bankaların sayısı da gün geçtikçe artmaktadır. Sizlere bu bankaları listeyecek olursak:

-Yapı Kredi Bankası

-Garanti Bankası

-Denizbank

-Finansbank’tır

5 DAKİKADA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Yukarıda sizlere 5 dakikada kredi kullanabileceğiniz bankaları listeledik. Şimdi ise sizlere “5 dakikada kredi başvurusu nasıl yapılır?” sorusunun cevabını vereceğiz.

5 dakikada kredi başvurusu yapmak oldukça basittir. 5 dakikada kredi kullanma işlemini nasıl yapacağınızı sizlere listeleyerek anlatacağız.

-İlk olarak Yapı Kredi Bankası’ndan 5 dakikada kredi kullanmak istiyorsanız; Yapı Kredi Bankası size 5 dakikada kredi imkanını Yapı Kredi anında kredi sloganıyla sunmaktadır. Yapı Kredi Bankası’ndan anında kredi kullanmak istiyorsanız Yapı Kredi Bankası müşterisiyseniz bankanın mobil şubesinden başvuru yapabilirsiniz. Yaptığınız başvuru sonucunda onaylanması takdirinde sizlere bir kısa mesaj gelecektir ve kredinizin olumlu onaylanması sonucunda çekmek istediğiniz kredi tutarı hemen hesabınıza yatacaktır. Yapı Kredi müşterisi olmayanlar ise kredi başvurusunu internet bankacılığı üzerinden ve Yapı Kredi müşteri hizmetlerinden yapabilirler.

5 dakikada kredi imkanı sağlayan diğer bir banka ise Garanti Bankası’dır. Garanti Bankası 5 dakikada kredi imkanından Garanti Bankası müşterisi olanlarda olmayanlarda yararlanabilmektedir. Bu doğrultuda Garanti Bankası’ndan 5 dakikada kredi kullanmak isterseniz ilk olarak Garanti Bankası’nın müşteri hizmetlerini arayarak başvuruda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda internet üzerinden Garanti Bankası’nın resmi internet sitesinden ve Garanti Bankası ATM’lerinden 5 dakikada kredi başvurusu yapabilirsiniz.

-Denizbank’ta 5 dakikada kredi kullanma hakkı tanıyan bankalardan biridir. Denizbank 5 dakikada kredi kullanmak isterseniz ilk bilmeniz gereken bu kredi kapsamında Denizbank maksimum 15 bin TL kredi imkanı sağlamaktadır. Denizbank 5 dakikada kredi başvurusu yapmak isterseniz Denizbank’ın resmi internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

Finansbank 5 dakikada kredi imkanı sağlayan bir başka bankadır. Finansbank üzerinden hem Finansbank’ın ülkemize getirdiği farklı bir uygulama anlayışı olan Enpara’da sizlere 5 dakikada kredi imkanı sunar. Finansbank ve Enpara 5 dakikada kredi kullanmak isterseniz resmi internet sitelerinden kullanabilirsiniz. Ayrıca Enpara ve Finansbank’ın mobil uygulamaları üzerinden de başvurabilirsiniz.

Yukarıda sizlere 5 dakikada kredi imkanı sağlayan bazı bankaları listeledik ve bu bankalardan nasıl kredi kullanabileceğiniz konusunda bilgi verdik. 5 dakikada kredi kullanma imkanını diğer bankalarda sizlere sunabilir. Bu yüzden kredi kullanmak istediğiniz zaman ilk olarak bankanızla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir