3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2017

Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren banka sayısı bir hayli fazla durumadır. Sektörde yaşanan bu yoğun rekabet bankaların müşteri sayısını artırmaya yönelik kampanyalar düzenlemesine neden olmaktadır. Müşteri sayısının artması ve bankacılık ürünlerini kullanan kişi sayısının artması bankanın daha çok kar elde etmesini sağlayacaktır. Özellikle krediler üzerinden uygulanan faiz oranları bankalar için oldukça önemli bir gelir kalemidir. Durum böyle olunca bankalar müşterilerine kredi kullandırmaya yönelik kampanyalar düzenlemektedirler. Özellikler ihtiyaç kredileri, tüketicilerin en çok kullandığı kredi türü olduğu için, sıklıkla kampanya düzenlenen bir kredi türüdür. Düşük tutarlarda çekilebilmesi, ihtiyaç kredilerine olan talebi artırmaktadır. Aynı zamanda ihtiyaç kredileri 48 ay vadeli olarak çekilebilmektedir.

İhtiyaç kredilerinin vade sayısının 48 olarak sınırlandırılması, bankaların müşterilerine alternatif ödeme imkanları yaratmasını sağlamaktadır. Daha uzun ödeme planı üzerinden kredi kullanmak isteyen müşterilerine bankalar, ertelemeli kredi hizmeti vermektedir. Ertelemeli krediler ile, kredi çekmek isteyen kişiler, krediyi hemen kullanmakta ama kredinin geri ödemesi kampanya kapsamında 3 ay veya 6 ay sonra başlamaktadır. 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar, bu şekilde ihtiyaç kredilerinin daha uzun sürede geri ödenme imkanını yaratmayı amaçlamaktadırlar. 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar özellikle sene sonlarında bu tarz kampanyaları sıklıkla uygulamaktadırlar. Krediyi hemen geri ödemek istemeyen müşteriler için de ertelemeli krediler büyük kolaylıklar sağlamaktadır. 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar rekabet ortamında avantaj sağlamak ve müşteri sayısını artırmak için ertelemeli kredi hizmeti sunmaktadır.

3 ay ertelemeli kredi veren bankalar hangileridir?

ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi

ING Bank, ertelemeli ihtiyaç kredisi paketini müşterilerine kullandırtmaktadır. Banka uzun bir süredir bu kampanyayı aktif olarak devam ettirmektedir. . 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar arasında en uygun faiz oranına sahip bankalardan bir tanesidir ING Bank. Bankanın 3 ay ertelemeli kredi için uyguladığı düşük faiz oranı, müşterilerin büyük ilgisini çekmektedir. Bu kredi % 0, 99 faiz oranı ile müşterilere sunulmaktadır. Oldukça düşük olan kredi faiz oranı, kişiye göre daha da düşük seviyelere inebilir. Banka mevcut müşterilerine de farklı faiz oranları ile ertelemeli kredi hizmeti sunmaktadır. ING Bank şubelerine giderek, size özel faiz oranı ve erteleme seçenekleri ile kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca ING Bank’ın ertelemeli kredisinin dosya ve sigorta masrafları da oldukça düşük seviyelerdedir.

Akbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi

3 ay ertelemeli kredi veren bankalar arasında Akbank da bulunmaktadır. Banka müşterilerine çekecekleri kredilerin geri ödemesini 3 ay erteleme imkanı sunmaktadır.        %1, 19’dan başlayan 3 ay ertelemeli kredinin faiz oranı kişiye göre değişebilmektedir. Akbank’tan çekilecek 3 ay ertelemeli kredi, 48 ay vade ile ödenebilme imkanına sahiptir. Kredi ile ilgili detaylı bilgileri Akbank’ın internet sitesi üzerinden elde edebilirsiniz. Kredi başvurularını bankanın şubelerinden, internet bankacılığı veya Akbank Mobil uygulaması aracılığı ile yapmanız mümkündür.

QNB Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi

QNB Finansbank müşterilerine 3 ay ertelemeli kredi veren bankalardan bir tanesidir. Banka müşterilerinin çekeceği kredilerin geri ödemesini 3 ay erteleme imkanı tanımaktadır. Kişiye özel belirlenen faiz oranı ve erteleme seçeneğini öğrenmek için Finansbank şubelerine müracaat etmeniz gerekmektedir. Finansbank’ın mevcut müşterileri, 3 ay ertelemeli kredi başvurusunu internet bankacılığı aracılığı ile gerçekleştirebilmektedir. Finansbank müşterisi olmayan kişiler ise bankanın tüm şubelerinden kredi başvurusu yapabilmektedir.

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi

TEB, diğer bankalardan farklı olarak hem ticari müşterilerine hem de bireysel müşterilerine 3 ay ertelemeli kredi hizmeti sunmaktadır. Özellikle ticari müşteriler TEB’in 3 ay ertelemeli kredisine yoğun bir ilgi göstermektedir. Bu kredinin faiz oranı banka tarafından % 1,32 olarak belirlenmiş durumdadır. TEB 3 ay ertelemeli kredi paketinden herhangi bir dosya masrafı alınmamaktadır. Kredinin vade sayısı maksimum 48 aydır. Erteleme seçeneği ve düşük faiz oranı ile bu krediden faydalanmak için banka şubelerine giderek müracaat edebilirsiniz.

3 ay ertelemeli kredi veren bankalar arasında bu liste dışında bulunan başka bankalar da bulunmaktadır. Daha detaylı bilgileri ve karşılaştırmalı faiz oranlarını bankaların internet siteleri üzerinden öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir