Passolig Kredi Kartı Başvurusu

Futbol müsabakalarında yaşanan olumsuz olaylar, yıllardır azaltılmaya çalışılıyordu. Ancak ne yapıldıysa bunun önüne geçilemedi. Hatta futbolda şiddet son yıllarda daha da arttı. Holiganizmin önüne geçmek isteyen futbol yöneticileri çeşitli toplantı ve kulislerde bu kötü durumu nasıl durduracaklarına dâir saatlerce konuştular. Sonunda passolig adı altında bir uygulamaya gidildi. Bugün hala bu uygulamanın ne denli olup olmadığı tartışılmakta. Ancak bank asya ve spor toto süper lig maçlarını izlemek için kesinlikle Passolig Kredi Kartı Başvurusu yapmanız ve bir passolig’e sahip olmanız gerek. Aksi durumda tuttuğunuz takımın maçlarını izleyemiyorsunuz. Passolig kartı hem bir kredi kartı olma hem de spor kartı olma özelliğine sahiptir. Bu bakımdan passolig kartın pek çok avantajı bulunmaktadır. Diğer kredi kartlarıyla kıyaslanamayacak derecede farklıdır. Passolig Kredi Kartı Başvurusu sonucunuz olumlu olduğunda bir Passolig karta sahip olacak, o kartla yaptığınız harcamalarla hem kendinize hem de takımınıza para kazandıracaksınız.

Ayrıca Passolig kart sahipleri,  passolig kartın sunduğu daha pek çok avantajdan da ücretsiz olarak faydalanabilmekteler.  Passolig yöneticileri Türkiye Futbol Federasyonu amacıyla  kartın artılarını artırarak Passolig Kredi Kartı Başvurusu oranını çoğaltmayı amaçlamaktadırlar. Tribünlerin boş kalmasına çözüm bulmak meşakkatli bir iş olduğundan passolig’in olanakları devreye sokulmaktadır. Zaman zaman Passolig kartınızda para olmasa bile ücretsiz olarak tuttuğunuz takımın maçlarını izleyebilme imkânına sahipsinizdir.  Eğer bir kombineniz varsa, Passolig Kredi Kartı Başvurusu da olumlu neticelendiyse her ikisindi birleştirebilme imkânına sahipsiniz. Bu bakımdan sıkıntı yaratacak herhangi bir durum oluşmuyor.

Passolig Kredi Kartı Başvurusu; Passolig kart Internet sitesinden yapılmaktadır. Passolig Kredi Kartı Başvurusu yapmak için Passolig resmi sitesine girmeli orada yer alan hemen al kısmına tıklamalısınız. Daha sonra önünüze bir form gelecek. Passolig Kredi Kartı Başvurusu formunda karşınıza çıkan ilk soru uyruğunuzdur.  Türk vatandaşıysanız, bu kısma T.C kimlik numaranızı;  yabancı uyrukluysanız pasaport numaranızı girmeniz gerekmekte.  Daha sonra gün, ay, yıl olarak doğum gününüzü yazacaksınız.  Bu bilgiyi de doğru bir şekilde girmenizin ardından sonra en önemli noktaya geleceksiniz. Tuttuğunuz takım! Bu durumu gerçekten çok iyi düşünmelisiniz çünkü bir passolig kartı tuttuğunuz takımla tanımlanır. Yani, örneğin Beşiktaş taraftarıysanız Elazığspor maçlarını o kartla izleyemezsiniz ve süre dolmadıkça size yeni bir passolig kart da çıkarılmaz.E-posta adresinizi de girer; devam butonuna tıklamanızın ardından telefonunuza gelen doğrulama kodunu siteye girersiniz. Bir de fotoğraf çekerseniz Passolig Kredi Kartı Başvurusu işlemini başarıyla tamamlamış olursunuz. Daha sonra, size bir ay içerisinde posta yoluyla Passolig kartınız ulaştırılacaktır. Kartınızdaki bilgileri ya da nüfus bilgilerinizi kullanarak bakiye durumunuzu yaptığınız işlemleri tek tek inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir