Cepten Kredi Kartı Başvurusu

Cep telefonları hayatımıza girdi gireli hergün yeni bir şey yaşıyoruz. Eskiden kablosu olmayan bir makine ile telefon görüşmesi yapmak bilim kurgu filmlerinde şaşkınlıkla izlediğimiz birşey iken artık küçücük bir ekrandan dünyayı yönetebiliyoruz. Eskiden bankada saatlerce sıra bekleyip sayfalarca form doldururken artık cepten kredi kartı başvurusu yapabiliyoruz. Kocaman kağıt paralardan küçücük kartlara geçtik hatta yakında cep telefonu ile ödeme sistemlerine geçeceğiz. Teknoloji hızla ilerliyor evet ama biz yetişebiliyor muyuz?

Akıllı cep telefonlarının uygulama indirme marketlerinde en çok indirilen uygulamalar arasında bankalara ait uygulamaların da olması, herkesin internet veya cep telefonu bankacılığı kullanması aslında bizim de çok geri kalmadığımızı gösteriyor. Bizde ayak uydurmuş ve başarılı olmuş durumdayız. Peki hayatımızı daha da hızlandırmak için ne gibi özellikler sunuyor bankalar?

  • Hızlı bir biçimde cepten kredi kartı başvurusu Herhangi bir banka ile çalışmıyor olsanız daha sadece tc kimlik bilgilerinizi girerek bankaların uygulamaları aracılığı ile kredi kartılarına başvurabilir, bu kartlar hakkında bilgi alabilir ve kart başvurunuzun onay durumunu öğrenebilirsiniz.
  • Cep telefonunuz ile müşteri hizmetlerini arayarak da cepten kredi kartı başvurusu Bu başvuru yönteminde banka müşteri hizmetleri temsilcisinin soracağı soruları cevaplamanız ve bankanın verdiğiniz iletişim bilgileri ile size dönüş yapmasını beklemeniz gerekmektedir.
  • Sms yolu ile de cepten kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir. Her bankanın sms mesajlarını aldığı bir veya birkaç tane numarası vardır. Bu numraları reklamlarından öğrenebilir ve göndereceğiniz uygun mesajlar ile cepten kredi kartı başvurusu

Bankalar hayatımızı hızlandırabilmek adına çıkardıkları uygulamal ile tüm bankacılık hizmetlerini cep telefonumuz ile yönetmemizi sağlamakta, şube yoğunluğunu minumuma düşürmeye gayret etmektedir. Cep telefonu ile artık eftden, fatura ödemeye birçok işlem yapabildiğimiz gibi yanımızda bankamatik kartımız olmasa da atmlerden para çekebilmekteyiz. Veya bir başkasının cep telefonu numarasına para göndererek herhangi bir kart vb ihtiyacı geride bırakabilmekteyiz.

Yeni dünya hızlı işlem yapabilme dünyası. Bu dünya kolaylıklar dünyası. Bankalar da bunu anlayarak bizim hayatımızı kolaylaştırmak ve rekabetlerini arttırabilmek için bir çok hizmet gerçekleştirmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir