TÜRK EKONOMİ BANKASI CEPTETEB UYGULAMASI

CEPTETEB Uygulaması Nedir?

Cepteteb bir Türk Ekonomi Bankası uygulamasıdır. Müşterilerine sunduğu çeşitli fırsatlarla ve yepyeni hizmetleri ile bir mobil bankacılık uygulamasıdır. Cepteteb uygulamasında bir şube yoktur ve tüm bankacılık işlemlerinizi online olarak internet üzerinden yaparsınız. Bu sebeple müşterilerine masraf çıkarmayan bir bankacılık uygulamasıdır. Gelişen internet ağı ve teknoloji ile artık kişilerin banka şubelerine giderek vakit harcamayı tercih etmemeleri ile Türk Ekonomi Bankası tarafından başlatılmış olan bu uygulama ile tüm bankacılık işlemlerinizi şubesiz, online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil uygulama olan cepteteb  müşterilerine özel müşteri temsilcileri bulundurur ve müşteri hizmetlerini sisteme kayıtlı telefon numaranızdan aradığınızda size isminizle hitap eden bir müşteri temsilcisi ile görüşürsünüz.  Cepteteb müşteri hizmetlerine telefon ile 7 gün 24 saat ulaşmanız mümkündür. Online olarak çözemediğiniz sistem sorunlarını müşteri hizmetlerine istediğiniz zaman danışabilirsiniz. Ayrıca cepteteb mobil internet şubesi  üzerinden müşteri temsilcileri ile canlı olarak birebir görüşme fırsatınız vardır. Bir banka şubesi olmadığı için eft ve havale gibi işlemlerinizde her hangi bir masraf ödemezsiniz. Ayrıca diğer bankaların koyduğu para çekme limitleri ile uğraşmadan, hesabı açarken yine kendinizin belirlemiş olduğu limitle bankamatiklerde tek seferde 5000 Tl ye kadar para çekme imkanınız vardır.

Cepteteb’e Nasıl Başvurabilirim?

Cepteteb uygulamasına sahip olmak uygulamanın avantajlarından sizde yararlanmak istiyorsanız, yapmanız gerek tek şey Türk Ekonomi Bankası’nın resmi web sitesi üzerinden başvuru formunu doldurmaktır. Başvurunuz iletildiğinde Müşteri Hizmetleri tarafından aranarak uygun olduğunuz bir tarihte ve dilediğiniz yerde kartınızı teslim etmek üzere tarafınıza bir müşteri temsilcisi gönderilir. Gelen cepteteb müşteri temsilcisine kafanıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Sonrasında müşteri temsilcisi başvurunuzun tamamlanması ve kartınızı almanız için gereken imzayı alarak, size özel banka kartınızı teslim eder.  Başka bir başvuru seçeneği ise cepteteb uygulamasını mobil telefonunuza indirerek, başvurmaktır. Başvuru sonrası size kartınızı vermek için ziyarete gelen müşteri temsilcisine uygulama ile ilgili çekinmeden kafanıza takılan her soruyu sorabilirsiniz.  Cepteteb kendisini tercih eden müşterilerine her zaman en iyi faizi oranlarını ve bankacılıkla ilgili çeşitli avantajları sunar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir