Odeabank Oksijen Hesap Nedir, Nasıl Açılır?

Odeabank oksijen hesap Odeabank müşterilerine standart faiz oranlarından daha yüksek miktarlarda faiz kazandıran; bakiyenin gün sonunda en az 2.000 Türk Lirası ayrıyeten üst kısmının ”1 gün vadeli ve temdit etmeyen” dolayısıyla banka hesabına otomatik talimatla yönlendirilebilen vadesiz Türk Lirası hesabıdır.

 

Oksijen Hesap Sahibi Olmak

Odeabank oksijen hesap sahibi olmak için Internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Telefonunuzun işletim tabanına göre indireceğiniz Odebank mobil uygulamasından giriş yaparak başvuru yapabilirsiniz. Yahut 444 8 444 numaralı müşteri hizmeti numarasını arayabilir; isteğinizi banka personeline iletebilirsiniz. Ya da telefonunuzun sms kısmına OKSİJEN boşluk Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlık Numaranızı yazarak 8444’e gönderebilirsiniz. Başvuruyu bizzat yapmak istiyorsanız herhangi bir Odeabank şubesine giderek Odeabank oksijen hesap açtırma niyetinizi banka personeline bildirdiğinizde size yardımcı olacaklardır. Odeabank oksijen hesap sayesinde hesabınızda kalan paralar miktarına göre ”serbest bakiye” olarak değerlendirilerek vadeli hesap statüsünde kabul görür ve günlük faiz uygulanır. Bu parayı Odeabank oksijen hesap sahibi istediği zaman kullanabilir; harcalamalarından herhangi bir masraf bedeli düşülmez. Odeabank oksijen hesap avantajını tam da bu noktada kazanmaktadır.

 

Oksijen Hesap Demek Avantaj Demek

 

Odeabank’ın belirlediği gecelik standart faiz oranlarından daha fazlasını kazanmanız mümkün. En az 2.000 Türk Lirası olarak belirleyeceğiniz vadesiz kullanım bedelini Odeabank oksijen hesap numaranıza yatırdığınızda bu miktardan kazandığınız faiz oranlarını ya da karttaki paranın hepsini 7 gün 24 saat dilediğiniz her yerde çekebilme şansına sahipsiniz. Üstelik hiçbir kesinti bedeli ödemeden! Bunun yanı sıra Odeabank oksijen hesap ödemelerinizi takip etmekte zorlanmamanız için otomatik ödeme talebi verebilir; rahat bir şekilde kartınızı kullanabilirsiniz.

 

Odeabank oksijen hesap sahiplerine her ay Türkiye’nin pek çok noktasında belirlenmiş sinema salonlarında 2 adet sinema bileti verilmektedir. Bu kampanyadan faydalanmak için aylık en az  2.000 Türk Lirası bedelinde işlem yapmanız gerekmektedir.  Bunun yanı sıra bir arkadaşınıza aracı olarak onu Oksijen Hesap üyesi yaptığınızda 2 yıl boyunca herhangi bir bankacılık hizmetine para ödemekten kurtulmuş olursunuz. Ayrıca Odeabank’a her yeni müşteri kazandırışınızda kredi sicil notunuz biraz daha yükselmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir